Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2394 z /home/users/centrums/public_html/centrum/includes/menu.inc).

Nauka

Formy nauki

  1. REGULARNE KURSY JĘZYKOWE (indywidualnie/w parach/w grupach)
  2. ZAJĘCIA NIESTANDARDOWE DLA INDYWIDUALNYCH CELÓW (korepetycje/konwersacje/prezentacje itp. – często tzw. "pogotowie językowe")

Rodzaje kursów

  1. OGÓLNE (wszystkie grupy wiekowe oprócz wieku przedszkolnego)
  2. GIMNAZJALNE i MATURALNE
  3. SPECJALISTYCZNE (prawo, medycyna, biznes i finanse)
  4. PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINÓW CERTYFIKUJĄCECH 

Wszystkie nasze kursy mogą być również realizowane przez Internet za pośrednictwem komunikatora Skype w trybie nauki indywidualnej.

Sposób nauki

  1. INDYWIDUALNIE
  2. W PARACH
  3. W GRUPACH 3-4 OSOBOWYCH 

Czas nauki

Przygotowując ucznia do konkretnego egzaminu czy poziomu (od A1 do C2) stosujemy zwykle pakiet 50 godzin zegarowych jeśli konieczność przejścia programu całego kursu zostanie potwierdzona przez nauczyciela w czasie pierwszej lekcji, za którą uczeń płaci osobno. Może się zdarzyć, że uczeń jest już niemal gotowy na egzamin tylko potrzebuje kilkunastu lekcji dlatego dostosowujemy wtedy czas nauki do bieżącej sytuacji. Podobna sprawa ma się z korepetycjami gdzie nie przewidujemy konkretnego czasu nauki czy też przy treningach konwersacji, przygotowaniach do prezentacji itp. Dlatego mamy w ofercie opcję wykupienia pojedynczych godzin.

Miejsce nauki

W naszym Centrum lub w domu za pośrednictwem Internetu.